KONST / Litografier / Färglitografi 16894065
nr 1689 4065
Bo Erik Lundqvist
(f. 1936), Sverige
Signerad, numrerad 84/160. Färglitografi. Bladets mått: 41x32 cm, yttermått inklusive ram: 63x51 cm
Bo Erik Lundqvist, född 1936 i Rättvik, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
måndag 24 mars 2025
kl 19:50:12
Bo Erik Lundqvist
Läs mer om Bo Erik Lundqvist